تراورتن عباس آباد محلات

فهرست مطالب این نوشته

تراورتن عباس آباد، باکیفیت ترین سنگ از جنس تراورتن می باشد. معدن سنگ عباس آباد در محلات قرار دارد و به عنوان یکی از سفید ترین سنگ های تراورتن به حساب می آید.

تراورتن عباس آباد

سنگ تراورتن عباس آباد، مشهور ترین و با کیفیت ترین سنگ ساختمانی از جنس تراورتن می باشد. این سنگ در رنگ های سفید، کرم و کرم بژ یافت می شود و به دو صورت موجدار و بی موج برش داده می شود.

از محبوب ترین و زیبا ترین سورت های سنگ تراورتن عباس آباد می توان به تراورتن سفید عباس آباد سورت سوپر اشاره کرد. سنگ سوپر عباس آباد سطحی سفید و کاملا یکدست و بدون رگه می باشد و مخصوص نما های رومی، کلاسیک و مدرن می باشد. این سنگ از نظر ظاهری شباهت زیادی به سنگ های تراورتن دره بخاری و آتشکوه دارد.

 

ویژگی تراورتن عباس آباد محلات

بی شک سنگ تراورتن عباس آباد، بهترین و باکیفت ترین سنگ تراورتن به حساب می آید.

با توجه به اینکه امروزه از سنگ های تراورتن در نمای بیرونی ساختمان استفاده می شود، باید توجه داشته باشیم که سنگ انتخاب شده با آب و هوای منطقه سازگاری داشته باشد و زود از بین نرود.

سنگ تراورتن عباس آباد، یکی از بهترین سنگ های تراورتن است که می توان از آن در انواع مناطق مختلف، مرطوب، سردسیر، گرم و خشک نیز استفاده کرد.

یکی دیگر از ویژگی های سنگ های سفید، این است که هنگامی که در معرض نور خورشید قرار می گیرند، به مرور زمان سفید تر و روشن تر می شوند.

تراکم بسیار بالا و میزان تخلخل پایین این سنگ، از دیگر ویژگی های آن به حساب می آید.

ساب پذیری این سنگ، فوق العاده می باشد و این سنگ از سطح براق و درخشانی برخوردار می باشد.

معدن سنگ تراورتن عباس آباد

معدن سنگ عباس آباد، در استان مرکزی، محلات، شهر نیم ور و در نزدیکی روستای باقرآباد قرار دارد. این معدن به عنوان یکی از فعالترین معادن سنگ ایران به حساب می آید.

خرید تراورتن سفید عباس آباد

به طور کلی عواملی همچون رنگ سنگ، کیفیت ساب سنگ، کیفیت برش و فرآوری سنگ، قد و پای سنگ های عرض 40 طولی، میزان تخلخل سنگ بیشترین تاثیر را بر روی قیمت این سنگ می گذارد. اما از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت سنگ، سورت سنگ عباس آباد می باشد. هر چه سورت سنگ دقیق تر و سفید تر و بدون لکه تر باشد، سنگ از قیمت بالا تری برخوردار است.

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

برای خرید انواع سنگ ساختمانی و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش :  آقای موسوی

مطالب مرتبط

سنگ تراورتن عسلی

سنگ تراورتن عسلی سوپر

تراورتن ها از معادن مختلفی استخراج می شوند و در تم های رنگی مختلفی نیز یافت می شوند. سنگ تراورتن عسلی سوپر، سطح بسیار زیبا

ادامه مطلب »