سنگ لایم استون اسلام آباد

معایب سنگ لایم استون اسلام آباد

فهرست مطالب این نوشته

لایم استون اسلام آباد یکی از سفید ترین سنگ های ساختمانی است که از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. اما این سنگ معایبی نیز دارد که قبل از خرید آن باید به آن ها آگاهی کامل داشت.


لایم استون سفید اسلام آباد

سنگ های لایم استون از رسوبات مواد معدنی به نام کلسیت تشکیل شده اند. همچنین به عنوان جوان ترین سنگ های رسوبی نیز شناخته می شوند. زیرا مدت زمان تشکیل شدن این سنگ ها در مقایسه با دیگر سنگ های رسوبی کمتر است. لایم استون اسلام آباد یکی از معروف ترین و بهترین سنگ های بازار است که دارای مزایا و معایبی نیز می باشد. در ادامه به ویژگی های این سنگ اشاره می کنیم.

 

ویژگی های سنگ لایم استون اسلام آباد

همانطور که در قبل اشاره کردیم سنگ های لایم استون عمر کوتاه تری را در زمین می گذرانند. استخراج زود تر این سنگ ها باعث می شود تا از مقاومت فرسایشی کمتری برخوردار باشند. این بدان معناست که در برابر سایش، ضربه، برخورد با لوازم تیز و … به راحتی خرد می شوند یا ترک بر می دارند.

علاوه بر این جون درصد بالایی از ساختار سنگ های لایم استون از مواد آهکی است، جذب آب بالایی دارند و در قسمت های مرطوب ساختمان نمی توان از آن ها استفاده نمود.

از بهترین ویژگی های لایم استون ها، تم رنگی سفید و یکدست آن در کنار قیمت بسیار مناسب و ارزان نسبت به مرمریت ها و تراورتن ها می باشد.

موارد استفاده از سنگ لایم استون اسلام آباد

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، بخش عمده ای از معایب این سنگ را با استفاده از مواد پوششی نانو بر طرف کرده اند. از این سنگ در نمای بیرونی مناطق با رطوبت کم و آب و هوای خشک، سنگ کف قسمت های داخلی ساختمان با ضخامت مناسب و … استفاده نمود.

  • نمای بیرونی ساختمان
  • دیوار های داخلی
  • سنگ کف واحد های مسکونی و اداری با ضخامت مناسب
  • ساخت صراحی و نرده سنگی

 

معدن سنگ لایم استون اسلام آباد

معدن این سنگ با استخراج ماهیانه حدود 5000 تن و ذخیره حدود 5 میلیون تن در استان کرمانشاه، و در شهرستان اسلام آباد واقع شده است. این سنگ در ابعاد و اندازه های مختلف، به کشور های بسیار زیادی صادر می شود. دلیل آن هم قیمت بسیار مناسب در کنار تم رنگی سفید یکدست آن می باشد.

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

برای خرید انواع سنگ ساختمانی و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش :  آقای موسوی

مطالب مرتبط