سنگ لایم استون اسلام آباد

خرید سنگ لایم استون اسلام آباد سوپر

فهرست مطالب این نوشته

سنگ لایم استون اسلام آباد یکی از معروف ترین و پرفروش ترین سنگ های لایم استون بازار شناخته شده است. این سنگ از لحاظ قیمتی نیز در دسته سنگ های ارزان قیمت با تم رنگی سفید و روشن قرار دارد.


سنگ لایم استون اسلام آباد سوپر

سنگ های ساختمانی لایم استون از موادی به نام کلسیت از جنس آهک تشکیل می شوند. به همین دلیل سنگ های لایم استون جزء هر دو دسته ی سنگ های رسوبی و آهکی بازار قرار دارد. از طرفی به دلیل مدت زمان کم تشکیل شدن این سنگ، به عنوان جوان ترین سنگ های رسوبی شناخته می شود.

لایم استون سوپر اسلام آباد، با تم رنگی سفید و کاملا یکدست و براق، جزء محبوب ترین و شناخته شده ترین سنگ های ساختمانی بازار به حساب می آید. به طور کلی سنگ های لایم استون، دارای معایبی هستند اما از بهترین ویژگی آنها علاوه بر تم رنگی سفید، به قیمت ارزان و بسیار مناسب آن می توان اشاره کرد. از دیگر سنگ های لایم استون با کیفیت خارق العاده و قیمت مناسب می توان به سنگ سفید سمیرم نیز اشاره نمود.

 

ویژگی های سنگ لایم استون اسلام آباد

همانطور که در قبل اشاره کردیم سنگ های لایم استون عمر کوتاه تری را در زمین می گذرانند. استخراج زود تر این سنگ ها باعث می شود تا از مقاومت فرسایشی کمتری برخوردار باشند. این بدان معناست که در برابر سایش، ضربه، برخورد با لوازم تیز و … به راحتی خرد می شوند یا ترک بر می دارند.

علاوه بر این جون درصد بالایی از ساختار سنگ های لایم استون از مواد آهکی است، جذب آب بالایی دارند و در قسمت های مرطوب ساختمان نمی توان از آن ها استفاده نمود.

از بهترین ویژگی های لایم استون ها، تم رنگی سفید و یکدست آن در کنار قیمت بسیار مناسب و ارزان نسبت به مرمریت ها و تراورتن ها می باشد.

موارد استفاده از لایم استون سفید اسلام آباد

امروزه با پیشرفت علم، بخش قابل توجهی از مشکلات این سنگ توسط مواد پوششی نانو بر طرف شده است. از این رو می توان از این سنگ در قسمت های مختلف ساختمان استفاده نمود.

  • نمای بیرونی ساختمان مناطق خشک که بارنگی کمی در سال دارند.
  • دیوار های داخلی ساختمان
  • سنگ کف واحد های مسکونی با ضخامت مناسب
  • سنگفرش قسمت های با تردد کم
  • ساخت صراحی یا نرده سنگی

 

قیمت سنگ لایم استون اسلام آباد

به طور کلی سنگ های لایم استون از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند و در دسته سنگ های ارزان قیمت بازار قرار دارند. اما پارامتر هایی تاثیر گذار بر قیمت سنگ وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

سورت سنگ: مهمترین عامل تاثیر گذار بر قیمت سنگ سورت و یکدستی سنگ است. سورت های سوپر قیمت بیشتری نسبت به سایر سورت ها دارند.

ابعاد و ضخامت سنگ: هرچقدر ابعاد سنگ و ضخامت آن بیشتر باشد، سنگ قیمت بیشتری دارد.

کیفیت برش و گونیا بودن سنگ: برش سنگ باید دقیق انجام شود و سنگ گونیا باشد تا پرتی زیادی نداشته باشد.

کیفیت ساب و فرآوری سنگ: سنگ هایی که ساب خوبی خورده باشند، دارای سطحی براق و درخشان و یکدست هستند و قیمت بیشتری دارند.

اگر چه این پارامترها بر قیمت سنگ تاثیر بسیار زیادی می گذارد، با این حال لایم استون اسلام آباد قیمت بسیار مناسب و ارزانی دارد.

 

معدن سنگ اسلام آباد

معدن لایم استون اسلام آباد در استان کرمانشاه و در شهرستان اسلام آباد واقع شده است. این سنگ از بهترین و پرفروش ترین سنگ های صادراتی صنعت سنگ ایران محسوب می شود.

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

برای خرید انواع سنگ ساختمانی و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش :  آقای موسوی

مطالب مرتبط

سنگ ترامیت میاندوآب

ترامیت سفید ارزان

لایم استون ها یا همان سنگ های ترامیت نوعی سنگ آهکی هستند که در صنعت ساختمان کاربرد های مختلفی دارند. اگر به دنبال خرید سنگ

ادامه مطلب »