سنگ تراورتن عسلی یزد

قیمت تراورتن شکلاتی یزد سوپر

فهرست مطالب این نوشته

تراورتن شکلاتی یزد سوپر جزء باکیفیت ترین و زیبا ترین سنگ های ساختمانی نما است. قیمت این سنگ بسیار مناسب می باشد و یکی از پر فروش ترین سنگ های ساختمانی در بازار محسوب می شود.

تراورتن شکلاتی یزد سوپر

سنگ تراورتن شکلاتی یزد از باکیفیت ترین و سنگ های قهوه ای رنگ در بازار می باشد. این سنگ به تراورتن شکلاتی دهشیر نیز شناخته می شود. تراورتن یزد به دو صورت موجدار و بی موج برش داده شده و در دو نوع چرمی و صیقلی فرآوری می گردد.

تراورتن شکلاتی سوپر با زمینه رنگی یکدست و یکنواخت همراه با کیفیت و ماندگاری بسیار عالی، از دسته سنگ های محبوب تراورتن در بازار شناخته می شود. این سنگ از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است و از سنگ های پرفروش نیز شناخته می شود.

تراورتن شکلاتی در ابعاد مختلفی همچون اسلب و طولی تولید می گردد. به دلیل تراکم بالای این سنگ، ساب پذیری فوق العاده ای دارد.

 

ویژگی های تراورتن شکلاتی سوپر یزد

شفافیت، براقیت و یکنواختی رنگ در کنار کیفیت بالا و تخلخل مناسب از ویژگی های این سنگ است. این سنگ از چسبندگی خوبی با ملات دیوار نما دارد و نیازی به اسکوپ کردن سنگ نیست.

  • تراکم بالا و تخلخل مناسب
  • ساب پذیری عالی و سطح براق
  • جذب آب پایین
  • شوره نمی زند
  • سطح یکدست و براق
  • ماندگاری و طول عمر بالا

موارد استفاده از سنگ تراورتن شکلاتی یزد

از این سنگ به دلیل کیفیت بسیار خوب و تراکم بالا، بیشتر در نمای بیرونی ساختمان ها و دیوار های داخلی ساختمان استفاده می شود. استفاده از این سنگ به عنوان دکوراسیون داخلی واحد ها به صورت اسلب و یا ویترین مغازه ها نیز مرسوم است.

ساخت مصنوعا سنگی، آبنما و صراحی از دیگر کاربرد های این سنگ است. از این سنگ نیز برای محوطه سازی ها و سنگفرش محوطه های بیرونی ساختمان نیز استفاده می شود.

 

معدن سنگ تراورتن یزد شکلاتی

معدن این سنگ در استان یزد، شهرستان تفت و در دهستان دهشیر قرار دارد. به همین سبب به این سنگ تراورتن شکلاتی دهشیر نیز می گویند.

 

قیمت سنگ تراورتن شکلاتی سوپر یزد

این سنگ سورت های مختلفی دارد و در کارخانجات به روش های مختلفی فرآوری می گردد. از این رو پارامتر های کلی که بر قیمت سنگ تاثیر می گذارند،عبارتند از:

ابعاد و ضخامت سنگ: هرچه ارتفاع سنگ ها بیشتر باشد سنگ از قیمت بیشتری برخوردار است. ضخامت سنگ ها نیز معمولا بین 1.7 تا 2 سانت می باشد.

کیفیت ساب سنگ: اگر در فرآوری سنگ از ساینده های مرغوب استفاده شود، سطح سنگ یکدست و براق می گردد.

کیفیت فرآوری سنگ: استفاده از مواد پرکننده ی باکیفیت نیز اهمیت بسیار زیادی در قیمت گذاری سنگ دارد. مواد رزینی بی کیفیت با مرور زمان می ریزند و ظاهر سنگ را زشت می کنند.

سورت سنگ: هرچقدر سطح سنگ یکنواخت تر و زیبا تر باشد، سنگ قیمت بیشتری دارد.

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

برای خرید انواع سنگ ساختمانی و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش :  آقای موسوی

مطالب مرتبط