سنگ تراورتن عباس آباد

خرید تراورتن عباس آباد

فهرست مطالب این نوشته

سنگ تراورتن عباس آباد، محبوب ترین و مشهور ترین سنگ زمینه سفید می باشد. این سنگ به دو صورت بی موج و موج دار فرآوری می شود و در قیمت این سنگ تاثیر زیادی می گذارد.

تراورتن سفید عباس آباد

سنگ تراورتن عباس آباد، مشهورترین و با کیفیت ترین سنگ تراورتن نما به حساب می آید. این سنگ در رنگ های سفید، کرم و کرم بژ یافت می شود و به دو صورت موج دار و بی موج برش داده می شود.

تراورتن عباس آباد بهترین گزینه برای استفاده در نمای ساختمان و محوطه های بیرونی ساختمان می باشد. این سنگ غالبا به دو صورت 40 طولی و تایل 30*60 فرآوری می گردد.

ویژگی های تراورتن عباس آباد

بی شک سنگ تراورتن عباس آباد، بهترین و باکیفت ترین سنگ تراورتن به حساب می آید.

با توجه به اینکه امروزه از سنگ های تراورتن در نمای بیرونی ساختمان استفاده می شود، باید توجه داشته باشیم که سنگ انتخاب شده با آب و هوای منطقه سازگاری داشته باشد و زود از بین نرود.

  • سنگ تراورتن عباس آباد، یکی از بهترین سنگ های تراورتن است که می توان از آن در انواع مناطق مختلف، مرطوب، سردسیر، گرم و خشک نیز استفاده کرد.
  • یکی دیگر از ویژگی های سنگ های سفید، این است که هنگامی که در معرض نور خورشید قرار می گیرند، به مرور زمان سفید تر و روشن تر می شوند.
  • تراکم بسیار بالا و میزان تخلخل پایین این سنگ، از دیگر ویژگی های آن به حساب می آید.
  • ساب پذیری این سنگ، فوق العاده می باشد و این سنگ از سطح براق و درخشانی برخوردار می باشد.

معدن سنگ عباس آباد

معدن این سنگ در شهر نیم ور محلات، استان مرکزی قرار دارد و یکی از فعال ترین معادن سنگ تراورتن به حساب می آید.

قیمت تراورتن سوپر عباس آباد

قیمت این سنگ به عواملی همچون کیفیت برش و فرآوری، کیفیت ساب سنگ، سورت و میزان خطوط و رگه های سنگ و ارتفاع سنگ بستگی دارد. سنگ های تراورتن آتشکوه و دره بخاری، تشابه زیادی به این سنگ دارند با این تفاوت که عباس آباد از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک بگذارید

برای خرید انواع سنگ ساختمانی و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش :  آقای موسوی

مطالب مرتبط