انواع سنگ اسلب

فهرست مطالب این نوشته

سنگ اسلب یک نمونه از سنگ های ساختمانی در ابعاد و ضخامت های بسیار بزرگ است.کوپ سنگ ها پس از استخراج از معادن به سنگ بری ها هدایت می شوند و در سنگبری ها به صورت بزرگ و یک تکه برش داده می شوند.سنگ اسلب به دلیل زیبایی خاص خود،یکی از اقلام صادراتی پر تقاضای ایران به حساب می آید.

سنگ اسلب به سنگ های یک تکه و بزرگ گفته میشود.ابعاد این نوع سنگ ها از 220*120 سانتی متر بیشتر می باشد.

تخته سنگ ها و یا به اصطلاح کوپ سنگ ها پس از استخراج از معادن و انتقال آن ها به سنگبری ها،در ابعاد و اندازه های متنوع ای برش داده می شوند.

تولید سنگ های اسلب به دلیل پر تقاظا بودن آن ها در صنعت صادرات از اهمیت های بسیار ویژه ای برخوردار است.برش این سنگ ها باید به صورت ساب منحصربه فرد،شفافیت بالا،ضخامت دقیق و پردازش عالی انجام شود.لازم به ذکر است که ضخامت استاندار این نوع سنگ ها 2 سانتی متر است.

 

مزایای سنگ اسلب

زیبایی منحصر به فرد

تنوع فراوان در رنگ و طرح

استحکام و سختی بالا در برابر شکستگی و دمای هوا

 

انواع سنگ اسلب

تمامی سنگ های موجود در بازار مانند تراورتن،گرانیت،ترامیت،مرمریت،مرمر،لایم استون،ترا اونیکس و غیره در برش های اسلب موجود هستند.

 

کاربرد سنگ اسلب

از سنگ اسلب معمولا برای نما های داخلی ساختمان های مسکونی و تجاری،دیوار ها و آشپزخانه های مدرن و همچنین برای کف ساختمان ها عموما در لابی هتل ها و یا راهرو های بزرگ استفاده می شود.

نحوه نصب سنگ های اسلب بر روی دیوار ها و یا کف ساختمان ها  به دلیل وزن و اندازه ی آن ها همواره به عنوان یک چالش برای بسیاری از افراد تبدیل شده است.اولین گام برای نصب سنگ اسلب،تهیه ی تجهیزات و مواد اولیه است.ابزار هایی مانند چکش،گیره،دستگیره و غیره.

امروزه به دلیل آسان شدن عملیات استخراج،برش و پردازش سنگ ،استفاده از آن در حال گسترش است و در مکان های مختلف ساختمان از این نوع سنگ استفاده می شود.

 

قیمت سنگ های اسلب با توجه به تنوع فراوان آن،از متری 600 هزار تومن تا 6 ملیون تومن می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید و فروش و صادرات و واردات انواع سنگ و اطلاع از قیمت های آن با ما تماس بگیرید.

موسوی:               09129529767

www.hoveidastone@gmail.com

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

برای خرید انواع سنگ ساختمانی و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش :  آقای موسوی

مطالب مرتبط