سنگ مرمریت پرطاووسی ارسنجان سوپر

قیمت سنگ مرمریت پرطاووسی

فهرست مطالب این نوشته

مرمریت پرطاووسی با تم رنگی کرم روشن تا تیره همراه با لکه هایی شبیه به پر طاووس می باشد. قیمت سنگ مرمریت پرطاووسی نیز بسیار مناسب است و به دلیل مقاومت بسیار بالای آن، در دسته سنگ های بسیار مقاوم ساختمانی قرار دارد.


سنگ مرمریت پرطاووسی

سنگ مرمریت پرطاووسی از دو معدن ارسنجان و یزد استخراج می گردد. این سنگ از پر کاربرد ترین و محبوب ترین سنگ های مرمریت است که از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد. تم رنگی این سنگ کرم روشن تا تیره همراه با فسیل هایی به رنگ طوسی و شبیه به پر طاووس می باشد. شایان ذکر است که مرمریت های پرطاووسی جزء مستحکم ترین سنگ های ساختمانی محسوب می شوند.

مرمریت پرطاووسی ارسنجان

ویژگی های مرمریت پرطاووسی

این سنگ به دلیل عدم وجود خلل و فرج در بافت آن، از تراکم بسیار خوب و کیفیت ساب عالی برخوردار است. از لحاظ استحکام نیز این سنگ جزء سنگ های برتر خانواده مرمریت محسوب می شود.

سنگ مرمریت پرطاووسی در دسته ی مستحکم ترین سنگ های ساختمانی قرار دارد. این سنگ نسبت به فشار و سایش نیز بسیار مقاوم است و بهترین گزینه برای مکان های پر رفت و آمد به حساب می آید.

مرمریت پرطاووسی یزد و ارسنجان، هر دو ساب پذیری فوق العاده خوبی دارند و سطح آنها براق و درخشان است. از طرفی به دلیل کیفیت بسیار خوب هر دو سنگ، این سنگ ها را به صورت تیشه ای نیز فرآوری می کنند.

جذب آب سنگ های مرمریت پرطاووسی بسیار ناچیز است. استفاده در محیط های بیرونی و یا مکان های مرطوب از این سنگ، به دلیل مقاومت بسیار خوب آن نسبت به رطوبت نیز مرسوم است.

هر دو سنگ پرطاووسی ارسنجان و یزد سورت های مختلفی دارند که در متراژ های بالا قابل تامین می باشند. قیمت سنگ مرمریت پرطاووسی نیز نسبت به مرمریت های مشابه خود، بسیار مناسب می باشد.

مرمریت پرطاووسی یزد

موارد استفاده از سنگ های مرمریت پرطاووسی

غالبا این سنگ در ابعاد عرض 40 طولی و سایر ابعاد مختلف فرشی برش و فرآوری می شود. کیفیت بسیار خوب این سنگ در کنار قیمت بسیار مناسب، سبب گردیده تا به پر کاربرد ترین سنگ ساختمانی تبدیل گردد. این سنگ را به صورت تیشه ای نیز تولید می کنند و به عنوان سنگ کف حیاط و محوطه سازی های بیرونی ساختمان استفاده می کنند.

  • نمای داخلی ساختمان ها
  • سنگ کف واحد های مسکونی و تجاری
  • بدنه دیوار لابی هتل ها و ساختمان ها
  • سنگ کف پارکینگ و پوشش دیوار آن
  • سنگ پله و دیواره آن

 

قیمت سنگ مرمریت پرطاووسی سوپر یزد و ارسنجان

از لحاظ قیمتی، سورت سوپر این دو سنگ از اختلاف ناچیزی برخوردار هستند. ابعاد و ضخامت سنگ، کیفیت برش و فرآوری، کیفیت ساب سنگ و میزان یکدست بودن سورت سنگ، بر قیمت سنگ تاثیر می گذارد. به طور مثال هر چقدر ارتفاع سنگ های پلاک عرض 40 طولی بیشتر باشد، قیمت سنگ افزایش پیدا می کند. ضخامت سنگ ها نیز رابطه مستقیمی با قیمت نهایی سنگ دارد.

هر دو سنگ مرمریت پرطاووسی ارسنجان و یزد، به دو روش صیقلی و تیشه ای فرآوری می شود. کیفیت فرآوری در تعیین قیمت سنگ بسیار موثر است. در سنگ های صیقلی، کیفیت ساب عامل بسیار مهمی در تعیین قیمت سنگ ها می باشد.

به طور کلی قیمت سنگ مرمریت پرطاووسی نسبت به سنگ های مشابه، بسیار مناسب است و بازرگانی سنگ هویدا با ارائه فروش این سنگ زیر قیمت بازار، آماده همکاری با شما می باشد. از دیگر سنگ های مشابه می توان اشاره کرد به:

سنگ مرمریت هرسین، مرمریت خوی سوپر و سنگ مرمریت ارومیه

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

برای خرید انواع سنگ ساختمانی و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش :  آقای موسوی

مطالب مرتبط