سنگ آشپزخانه

فهرست مطالب این نوشته

امروزه در اکثر ساختمان ها از سنگ،برای دکوراسیون آشپزخانه و کابیت ها به دلیل جذابیت بیشتر آن،استفاده می شود.از سنگ های مختلف برای دیوار ها و کف آشپزخانه ها نیز استفاده می شود.

آشپزخانه،قلب هر خانه است.از این رو،دکوراسیون و جنس متریال های استفاده شده،از اهمیت خاصی برخوردار است.در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه های مدرن،علاوه بر انتخاب طرح و سبک کابینت،تزیین و پوشش دیوارهای آشپزخانه،از گزینه های هائز اهمیت در تکمیل دکوراسیون داخلی محسوب میشود.مهمترین فاکتور در خرید سنگ کابینت و دکوراسیون آشپزخانه،جنس سنگ انتخابی است.سنگ های مرمر،مرمریت،گرانیت،کوارتز علاوه بر زیبایی،از لحاظ کارایی در سطح مطلوبی قرار دارد.

 

سنگ مرمر علاوه بر زیبایی ،دارای تنوع رنگی بسیار بالا است.یکی از ویژگی های بارز سنگ مرمر،عبور نور از خود است.سنگ مرمر علاوه بر سطح صاف و براق خود،به راحتی تمیز می شود.

سنگ های مرمریت،کوارتز و گرانیت نیز در رنگ ها و طرح های مختلف یافت می شود.

استفاده از سنگ مرمریت گلدن بلک به عنوان سنگ کابینت،به دلیل تیرگی این سنگ و وجود رگه های سفید در آن،به عنوان انتخاب مدرن در امروزه صورت می گیرد.سنگ های روشن مثل سنگ مرمر نیز پرطرفدار هستند.

 

امروزه در آشپزخانه های مدرن و لوکس،از مصنوعات سنگی مانند روشویی های سنگی استفاده می گردد.

 

سنگ آنتیک از دیگر سنگ هایی است که در آشپزخانه به عنوان دکوراسیون دیوار استفاده می شود.

برای خرید سنگ بعنوان دکوراسیون آشپزخانه و کابینت،علاوه بر قیمت آن،ویژگی های نوع سنگ را مورد بررسی قرار دهید.زیرا که برخی سنگ ها در مجاورت با رطوبت،واکنش نشان داده و باعث خرابی و فرسایش می شوند.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید و فروش و صادرات و واردات انواع سنگ و اطلاع از قیمت های آن با ما تماس بگیرید.

موسوی:                09129529767

www.hoveidastone@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک بگذارید

برای خرید انواع سنگ ساختمانی و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش :  آقای موسوی

مطالب مرتبط

سنگ کف واحد های مسکونی
اخبار و مقالات

سنگ کف واحد های مسکونی

انتخاب سنگی مناسب به عنوان کفپوش واحد های مسکونی، علاوه بر به وجود آوردن فضایی زیبا و دلنشین، عمر بسیار خوبی می تواند داشته باشد.

ادامه مطلب »
اخبار و مقالات

سنگ کف سالن

انتخاب بهترین سنگ برای کف سالن های پذیرایی و لابی هتل ها از اهمیت بالایی برخوردار است. سنگ کف سالن ها علاوه بر زیبایی باید

ادامه مطلب »
اخبار و مقالات

سنگ رویه کابینت

از آنجایی که محیط آشپزخانه تقریبا در تماس با انواع مواد اسیدی و شیمیایی خانگی از جمله آبلیمو و آبغوره است، از این رو انتخاب

ادامه مطلب »