سنگ پله مرمریت لاشتر بوش همر

سنگ پله مرمریت لاشتر

فهرست مطالب این نوشته

مرمریت لاشتر دارای زمینه رنگی مشکی مایل به طوسی همراه با خطوط سفید رنگ می باشد. این سنگ به صورت های مختلفی از جمله صیقلی، چرمی، تیشه ای و بوش همر فرآوری می گردد.


سنگ مرمریت لاشتر

مرمریت لاشتر یکی از مشهور ترین و با کیفیت ترین سنگ های مرمریت بازار است که از تم رنگی خاص مشکی همراه با خطوط بسیار زیبای سفید همراه است. این سنگ پس از برش و فرآوری در دو سورت گرید A یا کم خط و گریدB  یا پر خط تقسیم بندی می شود. این سنگ در کارخانجات در ابعاد مختلف اسلب، تایل و پلاک برش داده می شود و به صورت صیقلی، چرمی، تیشه ای، هوند، بوش همر و … فرآوری می گردد.

 

ویژگی های سنگ مرمریت لاشتر سوپر

مرمریت لاشتر یکی از مستحکم ترین و با دوام ترین سنگ های مرمریت به حساب می آید. این سنگ جذب آب بسیار پایینی دارد از این رو، از آن در قسمت های مختلف ساختمان استفاده می کنند. سورت بندی راحت و بدون دردستر این سنگ، از ویژگی های قابل ذکر آن است.

  • استحکام و تراکم بسیار بالا
  • جذب آب بسیار پایین
  • مقاومت فشاری و سایشی بسیار خوب
  • شست و شو و نظافت آسان
  • نصب آسان و بدون دردسر

انواع سنگ پله مرمریت لاشتر

سنگ های پله معمولا در سایز های عرض 35 برش داده شده و به صورت صیقلی، تیشه ای و بوش همر فرآوری می شود. از سنگ های صیقلی لاشتر در قسمت های داخلی ساختمان استفاده می شود و از سنگ های تیشه ای و بوش همر در فضا های بیرونی استفاده می شود.

 

معدن سنگ مرمریت مشکی لاشتر

معدن سنگ لاشتر با استخراج ماهیانه 3000 تن و ذخیره حدود 360،000 تن مرمریت لاشتر در استان اصفهان و در فاصله 35 کیلومتری جنوب اصفهان در منطقه لاشتر قرار گرفته است. این سنگ جزء مشهور سنگ های مرمریت در جهان است و در ابعاد اسلب با ضخامت های مختلف به تمام کشور های دنیا صادر می گردد.

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

برای خرید انواع سنگ ساختمانی و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش :  آقای موسوی

مطالب مرتبط