سنگ مرمریت دیپلمات

فهرست مطالب این نوشته

سنگ مرمریت دیپلمات با زمینه رنگ روشن و زیتونی می باشد.مرمریت دیپلمات بر اساس گل های ریز و درشت پراکنده در سطح آن درجه بندی می شود.

سنگ مرمریت دیپلمات با زمینه رنگی کرم بژ و خاکستری همراه با گل ها و هاله های ریز و درشت در سطح آن می باشد.معدن سنگ مرمریت دیپلمات در شهر بوانات می باشد.این سنگ از نظر کیفیت و ویژگی در دسته ی سنگ های باکیفیت قرار دارد.

 

ویژگی های سنگ مرمریت دیپلمات

مرمریت دیپلمات جزو سنگ های مشهور در صنعت سنگ و ساختمان می باشد.این سنگ دارای مقاومت فشاری نسبتا خوبی می باشد. جذب آب پایین این سنگ، از دیگر ویژگی های این سنگ می باشد

 

 

 

 

کاربرد سنگ مرمریت دیپلمات

این سنگ معمولا در ابعاد عرض 40 به صورت طولی، تایل و یا اسلب برش داده می شود.از اسلب و تایل این سنگ به عنوان سنگ کف در لابی ساختمان ها، پذیرایی و هال استفاده می شود.از مرمریت دیپلمات به عنوان پوشش برای دیوار های داخلی ساختمان نیز استفاده می شود.به دلیل مقاومت خوب سنگ، از آن به عنوان سنگ پله نیز استفاده می گردد.

 

قیمت سنگ مرمریت دیپلمات

این سنگ بر اساس سورت بندی و رنگ آن، می تواند قیمت های متفاوتی داشته باشد.ابعاد، ضخامت و نوع فرآوری سنگ نیز می تواند از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت سنگ نیز باشد.به طور کلی سنگ مرمریت دیپلمات دارای قیمت مناسبی می باشد و جزو سنگ های پر طرفدار ساختمان سازان و انبوه سازان می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید و فروش و صادرات و واردات انواع سنگ و اطلاع از قیمت های آن با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش: حسین موسوی
شماره تلفن همراه : 09129529767
ایمیل: www.hoveidastone@gmail.com
آدرس صفحه اینستاگرام: @Hoveyda.stone

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

برای خرید انواع سنگ ساختمانی و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش :  آقای موسوی

مطالب مرتبط