سنگ اسلب لاشتر

خرید سنگ مرمریت لاشتر

فهرست مطالب این نوشته

مرمریت لاشتر با تم رنگی مشکی مایل به صورتی همراه با خطوط سفید رنگ، یکی از خاص ترین و محبوب ترین سنگ های ساختمانی است. قیمت این سنگ با توجه به نحوه ی فرآوری این سنگ می تواند متفاوت باشد.


سنگ مرمریت لاشتر

سنگ لاشتر یکی از بی نظیر ترین و پرفروش ترین سنگ های مرمریت ایران و جهان است. این سنگ شباهت بسیار زیادی به سنگ پیترا گری ایتالیا دارد، از این رو جزء شناخته شده ترین سنگ های دنیا محسوب می شود. به طور کلی مرمریت لاشتر پس از برش و فرآوری در دو سورت گرید A  و گریدB  تقسیم بندی می شود.

کیفیت بسیار خوب این سنگ سبب گردیده تا فرآوری های مختلفی بر روی این سنگ انجام گیرد. از جمله فرآوری به صورت صیقلی، چرمی، مات یا هوند، بوش همر، تیشه ای و … .

 

ویژگی های سنگ مرمریت لاشتر ممتاز

این سنگ از نظر استحکام و مقاومت جزء سنگ های برتر مرمریت است. جذب آب بسیار کم سنگ لاشتر سبب گردیده تا در قسمت های مختلف بیرونی و داخلی ساختمان استفاده گردد.

 • استحکام و تراکم بسیار بالا
 • جذب آب بسیار پایین
 • ساب پذیری عالی
 • مقاومت فشاری و سایشی بسیار خوب
 • مقاوم در برابر سرما و گرما
 • سورت پذیری آسان این سنگ

موارد استفاده از سنگ اسلب مرمریت لاشتر

از این سنگ به دلیل طرح و نقش منحصر به فردی که دارد، با ابعاد مختلف اسلب، تایل و پلاک در تمام قسمت های مختلف ساختمان استفاده می شود. فرآوری های مختلفی که بر روی این سنگ انجام می شود جهت استفاده از آن در قسمت های خاص ساختمان می باشد. البته باید اشاره نمود به این مورد که این سنگ یکی از مهم ترین محصولات صادراتی ایران می باشد که به کشور های بسیاری صادر می گردد.

از اسلب های لاشتر در قسمت های مختلف ساختمان استفاده می شود. از جمله:

 • دیوار های داخلی ساختمان
 • دیواره لابی هتل ها و سنگ کف
 • سنگ کف مجتمع های تجاری
 • دکوراتیو و ویترین مغازه های لوکس
 • سرویس های بهداشتی
 • سنگ فضای تی وی روم

 

قیمت سنگ مرمریت لاشتر

پارامتر های مختلفی بر قیمت این سنگ تاثیر می گذارد. به طور مثال ابعاد و ضخامت سنگ ها هرچقدر بیشتر باشد، قیمت سنگ بیشتر است. یا فرضا سورت سنگ که میزان پر خط بودن و کم خط بودن سنگ را تعیین می کند.

یکی از پارامتر های بسیار مهم تاثیر گذار بر قیمت سنگ کیفیت فرآوری و نحوه ی فرآوری سنگ می باشد. بر روی این سنگ فرآوری های مختلفی از جمله صیقلی، بوش همر، چرمی، تیشه ای و … انجام می گیرد که کیفیت فرآوری هر کدام از آن ها نیز بسیار مهم می باشد.

اما به طور کلی این سنگ قیمت مناسبی دارد و در ایران و جهان به دلیل قیمت مناسب و طرح و نقش عالی، در ابعاد مختلف خریداری و مصرف می گردد.

معدن سنگ مرمریت لاشتر

معدن این سنگ با استخراج ماهیانه 3000 تن و ذخیره حدود 360،000 تن مرمریت لاشتر در استان اصفهان و در فاصله 35 کیلومتری جنوب اصفهان در منطقه لاشتر قرار گرفته است. این سنگ جزء محبوب ترین سنگ های مرمریت در جهان قرار دارد و در ابعاد اسلب با ضخامت های مختلف به تمام کشور های دنیا صادر می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک بگذارید

برای خرید انواع سنگ ساختمانی و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش :  آقای موسوی

مطالب مرتبط

مرمریت دهبید مشکی صادراتی
مرمریت

مرمریت مشکی دهبید

یکی از براق ترین و زیبا ترین سنگ های مرمریت ، مرمریت مشکی دهبید است طرح و نقش بی نظیر و قیمت بسیار مناسبی دارد.

ادامه مطلب »
مرمریت دهبید مشکی صادراتی
مرمریت

مرمریت دهبید مشکی صادراتی

سنگ مرمریت دهبید مشکی صادراتی، زمینه رنگی یکدست با خطوط بسیار کم اسپایدری طلایی دارند که از محبوب ترین سنگ های مرمریت ایران شناخته می

ادامه مطلب »