خرید سنگ مرمریت آباده

فهرست مطالب این نوشته

مرمریت آباده با تم رنگی کرم، کرم صورتی و کرم مایل به سفید، یکی از بهترین سنگ های مرمریت بازار است. این سنگ از قیمت بسیار مناسب و کیفیت عالی برخوردار است و در ابعاد مختلف تایل و پلاک عرض 40 طولی تولید می گردد.


سنگ مرمریت آباده

مرمریت آباده یکی از معروف ترین و پرمصرف ترین سنگ های مرمریت زمینه روشن بازار است. این سنگ با زمینه رنگی کرم روشن تا تیره برخوردار است که میزان رگه های طوسی رنگ در سورت های مختلف آن، کم و زیاد می باشد. به طور کلی سنگ آباده از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد و کیفیت و طرح زیبای آن سبب محبوبیت دوچندان این سنگ گردیده است.

در فرآیند تولید سنگ مرمریت آباده جهت استحکام بخشیدن و افزایش براقیت سنگ، از مواد رزینی استفاده می گردد. این سنگ معمولا در ابعاد مختلف پلاک، تایل و سایز پله تولید می شود.این سنگ دارای انواع مختلف می باشد و از معادن متفاوت با رنگ و طرح خاص استخراج می گردد. از معروف ترین سنگ های مرمریت آباده می توان به مرمریت آباده صمیمی، مرمریت آباده امواج و مرمریت آباده ثمین اشاره کرد.

 

مزایای سنگ مرمریت آباده

کیفیت بسیار خوب این سنگ در کنار قیمت بسیار مناسب آن از بهترین ویژگی های این سنگ می باشد. یکی از مزیت های خوب این سنگ ابزار خوری بسیار خوب آن می باشد.

 • استحکام بسیار خوب و تراکم نسبتا بالا
 • جذب آب پایین
 • ساب پذیری خوب و سطح براق
 • مقاومت فشاری و سایشی بالا
 • مقاوم در برابر ضربه و خط و خش
 • قیمت بسیار مناسب نسبت به سنگ های مشابه
 • تولید انبوه در سورت های مختلف

کاربرد سنگ مرمریت کرم آباده

سنگ آباده در ابعاد مختلف 40 طولی، تایل و سایز های مختلف پله برش و به صورت صیقلی فرآوری می شود. استفاده از این سنگ در فضا های داخلی، باعث ایجاد فضایی دلنشین و آرام بخش می گردد. از طرفی هرچقدر سنگ رگه کمتری داشته باشد سنگ زیبا تر و مقاومت آن بالاتر است. از این سنگ بیشتر در قسمت های داخلی ساختمان استفاده می کنند.

 • سنگ کف واحد های تجاری و مسکونی
 • سنگ کف پارکینگ و بدنه دیوار پارکینگ
 • نمای داخلی ساختمان
 • سنگ پله و دیواره پله

 

قیمت سنگ مرمریت آباده

اگر چه این سنگ جزء دسته سنگ های ارزان قیمت بازار محسوب می شود، با این حال پارامتر های گوناگونی بر قیمت سنگ تاثیر می گذارد. به عنوان مثال هرچقدر رگه های سنگ کمتر باشد و سطح سنگ روشن تر باشد، قیمت سنگ بیشتر است. سورت سنگ نیز اهمیت بسیار زیادی در تعیین قیمت دارد. در واقع این سنگ از معادن مختلفی استخراج می گردد و انواع مختلفی دارد. از معروف ترین سنگ های آباده می توان اشاره کرد به مرمریت آباده صمیمی، آباده رضایی، مرمریت آباده امواج و … .

عوامل دیگر همچون ابعاد و ضخامت سنگ، ارتفاع سنگ های طولی، کیفیت برش و فرآوری سنگ و … باعث تغییر قیمت این محصول می شود. جهت اطلاع از قیمت مرمریت آباده ممتاز و سایر سنگ های مشابه، با ما تماس بگیرید.

 

معدن سنگ مرمریت آباده

معدن سنگ آباده در منطقه ابرکوه از توابع استان یزد واقع شده است. هرکدام از معادن سنگ مرمریت آباده دارای رنگ و طرح خاص و متفاوتی هستند و قیمت آن ها نیز متغیر است. این سنگ یکی از محصولات مهم صادراتی نیز می باشد که به کشور های مختلفی در ابعاد تایل و سایز پله صادر می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک بگذارید

برای خرید انواع سنگ ساختمانی و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش :  آقای موسوی

مطالب مرتبط

مرمریت دهبید مشکی صادراتی
مرمریت

مرمریت مشکی دهبید

یکی از براق ترین و زیبا ترین سنگ های مرمریت ، مرمریت مشکی دهبید است طرح و نقش بی نظیر و قیمت بسیار مناسبی دارد.

ادامه مطلب »
مرمریت دهبید مشکی صادراتی
مرمریت

مرمریت دهبید مشکی صادراتی

سنگ مرمریت دهبید مشکی صادراتی، زمینه رنگی یکدست با خطوط بسیار کم اسپایدری طلایی دارند که از محبوب ترین سنگ های مرمریت ایران شناخته می

ادامه مطلب »