میز عسلی سنگی

فهرست مطالب این نوشته

ساخت وسایل منازل با سنگ های طبیعی، از جمله میز ناهار خوری، میز های عسلی جلو مبلی، گلدان های سنگی و دیگر مصنوعات، ایده ای بسیار جذاب بوده است.

سنگ های طبیعی

سنگ های ساختمانی به دلیل مقاومت بسیار بالا، طول عمر بسیار بالا و تنوع رنگی فراوان، محبوبیت بسیار زیادی در بین طراحان و معماران داخلی پیدا کرده است.

سنگ های طبیعی به دلیل تنوع فراوان در طرح و رنگ، استفاده از آن ها می تواند حس بسیار خوبی به محیط اطراف خود ببخشد و زیبایی منحصر به فردی به ارمغان آورد.

 

وسایل سنگی

ساخت وسایل منازل با استفاده از سنگ، ایده ای بسیار جالب است که از گذشته تا به امروزه، در خانه ها و منازل نسبتا مجلل دیده می شود.

با استفاده از وسایلی همچون گلدان سنگی، قندون، جا شمعی، میز ناهار خوری، میز های عسلی جلو مبلی و … با استفاده از سنگ، می توان حس خوب به سرتاسر فضای خانه بخشید و فضایی جذاب و دلنشین به وجود آورد.

 

میز ناهار خوری و میز عسلی سنگی

میز های سنگی در واقع متشکل از یک پایه فلزی هستند با رویه ی سنگی. میز ناهار خوری و عسلی سنگی، به دلیل رویه ی سنگی و پایه فلزی علاوه بر زیبایی، از استحکام بسیار بالایی برخوردار هستند.

ساخت میز هایی از جنس سنگ و رویه سنگی، ایده ای بسیار محبوب بود که با عملی شدن آن، زود در بین مردم طرفدار پیدا کرد و تقریبا در تمام خانه ها و منازل لوکس، از میز هایی با رویه سنگی به ویژه میز های عسلی جلو مبلی، دیده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت انواع سنگ ساختمانی با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش: حسین موسوی
شماره تلفن همراه : 09129529767
ایمیل: www.hoveidastone@gmail.com
آدرس صفحه اینستاگرام: Hoveyda.stone@

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

برای خرید انواع سنگ ساختمانی و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش :  آقای موسوی

مطالب مرتبط

سنگ کف واحد های مسکونی

سنگ کف واحد های مسکونی

انتخاب سنگی مناسب به عنوان کفپوش واحد های مسکونی، علاوه بر به وجود آوردن فضایی زیبا و دلنشین، عمر بسیار خوبی می تواند داشته باشد.

ادامه مطلب »

سنگ کف سالن

انتخاب بهترین سنگ برای کف سالن های پذیرایی و لابی هتل ها از اهمیت بالایی برخوردار است. سنگ کف سالن ها علاوه بر زیبایی باید

ادامه مطلب »

سنگ رویه کابینت

از آنجایی که محیط آشپزخانه تقریبا در تماس با انواع مواد اسیدی و شیمیایی خانگی از جمله آبلیمو و آبغوره است، از این رو انتخاب

ادامه مطلب »