سنگ لابی

فهرست مطالب این نوشته

کاربرد سنگ لابی در ساختمان دلیل اهمیتی که در ورودی هرساختمان دارد، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. لابی ها از جمله مکان های پرترددی است که دائما در مقابل دید عموم قرار دارد.

اهمیت طراحی زیبای لابی در ساختمان

از آنجایی که لابی ها در ورودی ساختمان ها قرار دارد و این قسمت از ساختمان به دلیل اینکه دائما در معرض دید عموم قرار می گیرد و پر تردد است، زیبایی آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

 انتخاب مصالح خوب و زیبا در کفپوش لابی ها بسیار مهم و حائز اهمیت است. سنگ های تزیینی بدون شکی می توانند بهترین گزینه باشند زیرا که علاوه بر زیبایی و تنوع فراوان در طرح و رنگ، از مقاومت بسیار خوبی برخوردار هستند.

 

 

ویژگی های سنگ لابی در ساختمان ها:

طراحی سنگ کف و سنگ دیوار برای لابی شما باید به نحوی انجام شود که سنگ فاکتور های زیر را داشته باشد.

1-   مقاومت سایشی بالا: از آنجایی که لابی ها محل هایی پر تردد هستند، سنگ باید از مقاومت سایشی بالایی برخوردار باشد تا بتواند عمر مفید و طولانی داشته باشد.

2-   مقاومت فشاری بالا

3-   جذب آب کم

4-   ساب پذیری خوب: استفاده از سنگ های صیقلی می تواند فضای دلنشینی به محیط دهد.توصیه می شود که از سنگ های درخشان و صیقلی در لابی ها استفاده کنید.

 

 

برخی از سنگ های مورد استفاده در لابی

·       سنگ های چینی: این سنگ ها علاوه بر زیبایی، سطح درخشانی دارند و می توانند گزینه ی خوبی باشند.

·       سنگ مرمریت: تنوع بی شمار در طرح و رنگ مرمریت، باعث شده است که جزو سنگ های محبوب برای لابی هتل ها و ساختمان ها شود.

·       سنگ های گرانیت: این سنگ ها علاوه بر زیبایی و تنوع در طرح، جزو مقاوم ترین سنگ ها به شمار می آیند.

·       سنگ مرمر: بی شک زیبا ترین سنگ ساختمانی، سنگ مرمر است. این سنگ بیشتر در مکان های عمومی مجلل و اماکن مذهبی استفاده می شود. قیمت این سنگ نسبت به سایر سنگ ها بیشتر است.

·       سنگ های تراونیکس: این سنگ ها نیز مانند سنگ های مرمر جذابیت بسیار زیبایی دارند و می توان از اسلب های بوک مچ و فورمچ آن در بدنه دیوار لابی ها استفاده نمود.

برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و خرید سنگ با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش: حسین موسوی
شماره تلفن همراه : 09129529767
ایمیل: www.hoveidastone@gmail.com
آدرس صفحه اینستاگرام: Hoveyda.stone@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک بگذارید

برای خرید انواع سنگ ساختمانی و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش :  آقای موسوی

مطالب مرتبط

سنگ کف واحد های مسکونی
اخبار و مقالات

سنگ کف واحد های مسکونی

انتخاب سنگی مناسب به عنوان کفپوش واحد های مسکونی، علاوه بر به وجود آوردن فضایی زیبا و دلنشین، عمر بسیار خوبی می تواند داشته باشد.

ادامه مطلب »
اخبار و مقالات

سنگ کف سالن

انتخاب بهترین سنگ برای کف سالن های پذیرایی و لابی هتل ها از اهمیت بالایی برخوردار است. سنگ کف سالن ها علاوه بر زیبایی باید

ادامه مطلب »
اخبار و مقالات

سنگ رویه کابینت

از آنجایی که محیط آشپزخانه تقریبا در تماس با انواع مواد اسیدی و شیمیایی خانگی از جمله آبلیمو و آبغوره است، از این رو انتخاب

ادامه مطلب »