سنگ شومینه

فهرست مطالب این نوشته

استفاده از سنگ های طبیعی برای ساخت شومینه سنگی، نه تنها باعث ایجاد فضای دلنشین و زیبا می شود بلکه سنگ های طبیعی عمر مفید بسیار زیادی دارد.

چه سنگ برای محیط شومینه مناسب است؟

استفاده از متریال مناسب برای فضای شومینه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. یکی از محبوب ترین و معروف ترین متریال های قابل استفاده در فضای شومینه، سنگ ها طبیعی است. بنا به دلایلی همچون:

·       از آن جایی که شومینه عموما نقطه کانونی فضای داخلی به حساب می آید، زیبایی آن اهمیت بسیار زیادی دارد.

 

·       سنگ ها علاوه بر زیبایی، استحکام بالایی دارند و از مقاومت بسیار خوبی در برابر حرارت و خط وخش دارند.

 

سنگ شومینه

1-   گرانیت ها: سنگ های گرانیت، علاوه بر زیبایی، از مقاومت خوبی برخوردار هستند و می توانند گزینه ی بسیار مناسبی برای استفاده در فضای شومینه باشند. یکی از محبوب ترین سنگ های گرانیت، سنگ گرانیت سبز کاهویی بیرجند است.

 

2-   مرمر: سنگ های مرمر، جزو با استحکام ترین سنگ های ساختمانی به حساب می آیند. این سنگ ها علاوه بر مقاومت خوب، زیبایی منحصر به فردی دارند.

 

3-   سنگ های آنتیک: امروزه در طراحی های مدرن، از سنگ آنتیک در فضا های داخلی از جمله فضای شومینه استفاده می کنند. این سنگ ها نیز از مقاومت بسیار خوب و زیبایی خاص خود برخوردار هستند.

4-   سنگ های مرمریت : برخی از سنگ های مرمریت علاوه بر زیبایی،  مقاومت بسیار خوبی در برابر حرارت داردند. در شکل زیر از سنگ لاشتر برای ساخت شومینه سنگی با طرح مدرن انجام شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و خرید سنگ با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش: حسین موسوی
شماره تلفن همراه : 09129529767
ایمیل: www.hoveidastone@gmail.com
آدرس صفحه اینستاگرام: Hoveyda.stone@

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

برای خرید انواع سنگ ساختمانی و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش :  آقای موسوی

مطالب مرتبط

سنگ کف واحد های مسکونی

سنگ کف واحد های مسکونی

انتخاب سنگی مناسب به عنوان کفپوش واحد های مسکونی، علاوه بر به وجود آوردن فضایی زیبا و دلنشین، عمر بسیار خوبی می تواند داشته باشد.

ادامه مطلب »

سنگ کف سالن

انتخاب بهترین سنگ برای کف سالن های پذیرایی و لابی هتل ها از اهمیت بالایی برخوردار است. سنگ کف سالن ها علاوه بر زیبایی باید

ادامه مطلب »

سنگ رویه کابینت

از آنجایی که محیط آشپزخانه تقریبا در تماس با انواع مواد اسیدی و شیمیایی خانگی از جمله آبلیمو و آبغوره است، از این رو انتخاب

ادامه مطلب »