تراورتن کرم عسلی یزد

تراورتن عسلی یزد ممتاز

فهرست مطالب این نوشته

سنگ تراورتن عسلی یزد ممتاز، به عنوان یکی از بهترین و باکیفیت ترین سنگ های ساختمانی در بازار شناخته شده است. سورت مختلف این سنگ از قیمت بسیار خوبی برخوردار هستند و استفاده از این سنگ در نما های رومی و کلاسیک، باعث جذابیت دوچندان بنا می گردد.


تراورتن عسلی یزد ممتاز

سنگ تراورتن، نوعی سنگ رسوبی است که دارای بافت متخلخل می باشد. این سنگ در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار یافت می شود و به صورت های مختلفی برش و فرآوری می گردد.

تراورتن کرم عسلی یزد، به عنوان یکی از شناخته شده ترین سنگ های ساختمانی می باشد که از کیفیت بسیار عالی ای برخوردار می باشد. این سنگ به دو صورت موجدار و بی موج برش داده می شود و در ابعاد عرض 40 طولی، به صورت صیقلی و چرمی فرآوری می گردد. به طور ذاتی ارتفاع سنگ های طولی یزد بلند و شمش هستند و علت آن هم اندازه ی بزرگ کوپ سنگ و سلامت و کیفیت سنگ می باشد.

سنگ تراورتن کرم کاشان از بهترین سنگ های ساختمانی محسوب می شود که هم از نظر ظاهری و هم از نظر کیفی، تا حد زیادی شبیه به سنگ های تراورتن یزد می باشد.

تراورتن عسلی یزد

ویژگی های تراورتن عسلی یزد

سنگ تراورتن عسلی یزد ممتاز از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و بیشتر در نما های بیرونی ساختمان ها، نما های رومی و کلاسیک استفاده می شود. از بهترین مزیت های این سنگ می توان اشاره نمود به:

بافت متخلخل این سنگ سبب چسبندگی بسیار خوب آن با ملات بدنه دیوار نما می شود. از طرفی خلل و فرج های موجود در بافت این سنگ، سبب کاهش وزن سنگ شده و این یک مزیت بسیار عالی برای سنگ می باشد. البته بهتر است هر نوع سنگ مورد استفاده در نما، برای چسبندگی بهتر اسکوپ شود.

تراورتن یزد ساب پذیری بسیار خوبی دارد و سطح آن صیقلی و براق است. استفاده از این سنگ در نما، گرمی و حس خوبی به محیط اطراف خود منتقل می کند.

از بهترین مزیت های این سنگ، تولید انبوه و سورت یکدست آن می باشد. این سنگ یک انتخاب بسیار خوب برای سفارشات با متراژ بالا که نیاز به یک سورت کاملا یکدست دارند، می باشد. قیمت این سنگ نیز بسیار مناسب است و تمام سازندگان توانایی خرید این سنگ را دارا می باشند.

سنگ تراورتن یزد کیفیت خوبی دارد و نسبت به شرایط مختلف آب و هوایی مقاوم است. سورت های سوپر و ممتاز این سنگ، شوره نمی زنند و یک گزینه ی عالی برای مناطق مختلف با شرایط مختلف جوی می باشند.

سنگ تراورتن صادراتی

خرید سنگ تراورتن عسلی یزد ممتاز

پارامتر های مختلفی بر قیمت این سنگ تاثیر می گذارد، از جمله:

  • ابعاد و ضخامت سنگ
  • ارتفاع و قد و پای سنگ
  • کیفیت برش، ساب و فرآوری سنگ
  • نحوه ی برش سنگ به صورت موجدار و بی موج
  • سورت سنگ

سورت بندی سنگ از مهم ترین فاکتور های تایین کننده ی قیمت سنگ است و میزان دقیق بودن آن بر قیمت سنگ تاثیر زیادی می گذارد. بازه ی قیمتی سورت های متفاوت سنگ تراورتن کرم عسلی یزد، متغیر است. اما به طور کلی این سنگ از قیمت بسیار خوب و مناسبی برخوردار می باشد. استان یزد معادن مختلفی از سنگ تراورتن کرم را دارا می باشد. از بهترین سنگ های تراورتن یزد می توان به تراورتن بمانی یزد و تراورتن دهشیر اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک بگذارید

برای خرید انواع سنگ ساختمانی و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش :  آقای موسوی

مطالب مرتبط