خرید سنگ تراورتن سفید

فهرست مطالب این نوشته

سنگ های تراورتن سفید به دلیل زیبایی خاص و چشم گیر جزو محبوب ترین سنگ های تراورتن هستند که نسبت به سایر سنگ های تراورتن رنگی، از قیمت بالا تری برخوردار هستند.

سنگ تراورتن چیست؟

تراورتن نوعی سنگ رسوبی تشکیل شده از رسوبات چشمه های آب گرم است. از مهم ترین ویژگی این سنگ می توان اشاره کرد به وجود حفره ها و تخلخل های آن، که باعث جذب بهتر ملات به پشت سنگ و ایجاد چسبندگی قوی به دیوار می شود و در نهایت خطر سقوط آن بسیار ناچیز می باشد.

 

سنگ تراورتن سفید

سنگ های تراورتن سفید جزو محبوب ترین سنگ های ساختمانی هستند که در نمای بیرونی ساختمان ها بیشترین کاربرد را دارند. استفاده از سنگ های تراورتن سفید در طراحی و اجرای نمای رومی و کلاسیک بیشترین کاربرد و محبوبیت را دارد.

امروزه با تلفیق آجرنما با سنگ تراورتن سفید، نمای مدرن بسیار زیبایی نیز به وجود می آورند.

 

فرآوری سنگ تراورتن سفید

سنگ های تراورتن سفید را اغلب به دو صورت موجدار و بی موج برش می دهند. سنگ های تراورتن موجدار، در نمای بیرونی ساختمان ها استفاده می شود و جذابیت خاصی به ساختمان می دهد.

سنگ های تراورتن را در ابعاد 30 و 40 طولی برش و به صورت صیقلی فرآوری می کنند. سنگ های تراورتن سفید فرشی در ابعاد40*40، 30*60 و سایر ابعاد، به دو صورت چرمی و صیقلی فرآوری می شوند.

 

انواع سنگ تراورتن سفید

از معروف ترین سنگ های تراوتن سفید می توان اشاره کرد به:

·       تراورتن دره بخاری

·       تراورتن عباس آباد

·       تراورتن ابیانه

·       تراورتن آتشکوه

·       تراوترن حاجی آباد

یکی از ویژگی بسیار خوب سنگ های تراورتن سفید، این است که با گذشت زمان و تابش نور خورشید به این سنگ ها، سطح سنگ روشن تر، سفید تر و یکدست تر می شود و به زیبایی و جذابیت آن اضافه می شود.

 

قیمت سنگ تراورتن سفید

سنگ های تراورتن سفید با توجه به نوع فرآوری، موجدار یا بی موج بودن، ارتفاع سنگ های طولی و کیفیت برش و فرآوری، قیمت های متفاوتی دارند. اما به طور کلی باید اشاره کرد که سنگ های تراورتن سفید از قیمت بالاتری نسبت به سایر سنگ های رنگی دارند.

یکی دیگر از عواملی که بیشترین تاثیر را روی قیمت سنگ می گذارد، میزان رگه ها و لکه های سطح سنگ است. هر چه میزان لکه و رگه ها کمتر باشد و سطح سنگ براق تر و یکدست تر باشد از قیمت بالا تری برخوردار است. سنگ های تراورتن سفید عباس آباد و دره بخاری جزو گران قیمت ترین سنگ های تراورتن سفید هستند. با این حال به دلیل کیفیت بالا و قابل استفاده بودن در نقاط مختلف کشور ( آب و هوای گرم، خشک، سرد، مرطوب) از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار هستند و پر فروش می باشند.

سنگ تراورتن ابیانه به دلیل شباهت بسیار زیاد به سنگ های عباس آباد و دره بخاری و قیمت مناسب تر آن نسبت به آن دو، جزو پرفروش ترین سنگ های تراورتن سفید به شمار می آید.

 

برای مشاهده لیست قیمت سنگ های تراورتن سفید، اینجا را کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت انواع سنگ ساختمانی با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش: حسین موسوی
شماره تلفن همراه : 09129529767
ایمیل: www.hoveidastone@gmail.com
آدرس صفحه اینستاگرام: Hoveyda.stone@

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

برای خرید انواع سنگ ساختمانی و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش :  آقای موسوی

مطالب مرتبط

سنگ تراورتن عسلی

سنگ تراورتن عسلی سوپر

تراورتن ها از معادن مختلفی استخراج می شوند و در تم های رنگی مختلفی نیز یافت می شوند. سنگ تراورتن عسلی سوپر، سطح بسیار زیبا

ادامه مطلب »